اشتراک گزاری تور مجازی در شبکه های اجتماعی

اشتراک گزاری تور مجازی در شبکه های اجتماعی یکی از امکانات مهم و  بسیار  پرکاربرد تورهای مجازی چند رسانه ای است.شبکه های اجتماعی یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی در حوزه معرفی کسب و کارهاست و امروزه همه برندها و کسب و کارها حضور فعال دارند.شما هم می توانید با اشتراک گزاری تور مجازی کسب و کار خود در شبکه های اجتماعی ،محیط و فضای کسب و کارتان را بصورت 360 درجه و بسیار جذاب به مخاطبان و دنبال کنندگان خود نمایش دهید و مشتریان و فروش خود را بیشتر کنید.

چطور می توانیم تور مجازی را در شبکه های اجتماعی منتشر کنیم ؟

یکی از سوالات پرتکرار مشتریان هنگام سفارش تورمجازی یا بعد ساخت آن نحوه اشتراک گزاری تورهای مجازی در شبکه های اجتماعی است.بله این امکان به آسانی برای آنها وجود دارد.مشتریان می توانند لینک اختصاصی تورهای مجازی خود را برای مشاهده در صفحات شبکه های اجتماعی شخصی یا کسب و کار خود برای مخاطبان خود قرار داده و کاربران با کلیک روی لینک اختصاصی به صفحه مشاهده تور مجازی بطور مستقیم هدایت می شوند.

اشتراک گزاری تور مجازی در شبکه های اجتماعی

نحوه اشتراک گزاری تور مجازی در شبکه اجتماعی اینستاگرام

لینک اختصاصی تور مجازی خود را به چند روش بطور عمومی در اینستاگرام می توانید برای مشاهده مخاطبان یا برای اشتراگ گزاری قرار دهید.

روش اول :لینک اختصاصی تور مجازی را در محل درج لینک در صفحه اینستاگرام قرار دهیدکه در بخش پایین بایو قرار دارد .در این بخش شما می توانید بجای درج آدرس سایت، لینک مستقیم مشاهده تور مجازی را برای کاربران قرار دهید.هم اکنون در آپدیت جدید اینستاگرام امکان قرار دادن چند لینک در این بخش وجود دارد که می توانید علاوه بر درج آدرس سایت، لینک تور مجازی خود را نیز درج کنید و محدودیت تک لینک آن برداشته شده است.

روش دوم:می توانید یک استوری بسازید و تور مجازی خود را با یک ویدئو ،تصویر یا بنر تبلیغاتی معرفی کنید و در پایین آن استوری لینک تور مجازی را برای مشاهده توسط استیکر لینک قرار دهید.مخاطبان می توانند مستقیماً از طریق این استوری به صفحه مشاهده تور مجازی شما هدایت شوند.همچنین می توانید این استوری را هایلایت کنید و بصورت ثابت در بخش هایلایت های استوری پیج خودتان بطور ثابت قرار دهید که بسیار سودمند است.

روش سوم : در روش سوم می توانید در یک پست یا ریلز تور مجازی خود را معرفی و تبلیغ کنید.می توانید در توضیحات و کپشن پست یا تصویر پست لینک تور مجازی را قرار دهید.البته این روش بعلت محدودیت عدم کلیک لینکها در پست های اینستاگرامی پیشنهاد نمی شود.

روش چهارم:این روش بطور مستقیم نیست ولی برای جذب فالوور بازدهی مناسبی دارد .می توانید در پیج های پربازدید لینک تور مجازی اختصاصی خود را تبلیغ کنید.

اشتراک گزاری تور مجازی در سایر شبکه های اجتماعی (فیسبوک،توییتر،لینکدین،یوتیوب….)

روش اشتراک گزاری در سایر شبکه های اجتماعی تقریباٌ مشابه هم می باشند .می توانید آن را به عنوان یک پست برای دنبال کنندگان خود به اشتراک بگزارید.باید سعی کنید جنبه بصری لینک تور مجازی خود را جذاب کنید چون لینک های تور مجازی به تنهایی جذابیت خاصی ندارند .مثلاً می توانید با قرار دادن یک اسکرین شات زیبا از تور مجازی خود مخاطبان را در شبکه های اجتماعی دعوت به کلیک و مشاهده آن کنید.

نحوه اشتراک گزاری تور مجازی در شبکه اجتماعی یوتیوب YouTube

یوتیوب YouTube بزرگترین شبکه اجتماعی مبتنی بر ویدئو در دنیا است که به کاربران امکان می‌دهد ویدئو‌های خود را به دنیا به اشتراک بگذارند.شما برای نمایش تور مجازی در یوتیوب باید یک ویدئو جذاب یا اسکرین رکورد از بخش های جذاب تور مجازی خود تهیه کرده و در صفحه اختصاصی خود با عنوان مشاهده تور مجازی به اشتراک بگزارید. فقط کافی است در بخش توضیحات ویدئو لینک اختصاصی تور مجاری خود را برای مشاهده دنبال کنندگان با یک توضیح متنی جذاب قرار دهید.کار تمام است.

 

 

اسکرول به بالا