تور مجازی گوگل

تور مجازی گوگل یک فناوری جدید با نمایش تصاویر 360 درجه از مکان ها و محیط کسب و کارها در گوگل مپ است.تور مجازی گوگل استریت ویو (google street view) به کاربران اینترنتی این قابلیت را می دهند که بدون مراجعه حضوری، بصورت آنلاین از مکان مورد نظر خود در گوگل بازدید مجازی کنند.

در تور مجازی گوگل بیننده با مشاهده تصاویر 360 درجه قادر است بالا ،پایین و حتی فضای پشت تصویر را نگاه کند ،در تصاویر زوم کند و یا با ابزار تور مجازی گوگل محیط کسب و کار را پیمایش و جستجو کند.در یک کلام بسیار جالب،پراستفاده و تاثیرگذار است! بخصوص در مورد کسب و کارها !

تور مجازی هوایی
دسترسی سریع
  برای شروع تولید فهرست مطالب، یک سربرگ اضافه کنید

  اهمیت تور مجازی گوگل برای کسب و کارها

  شما به عنوان صاحب یک کسب و کار محلی همیشه در جستجوی راه های جدید برای جذب مشتریان بیشتر و بالابردن سطح کیفی برند خود می باشید و همانطور که می دانید اینترنت با توجه به سرعت رشد و توسعه ابزارهای اطلاع رسانی،بازاریابی و تبلیغات در حوزه کسب و کارها به یکی از بهترین و ساده ترین راه های جذب مشتریان بالقوه تبدیل شده است و در راستای آن گوگل بعنوان پرکاربردترین ابزار اینترنتی دنیا مورد استفاده میلیون ها کاربر قرار می گیرد.

  حضور ملیون ها جستجو هدفمند در سرویس های گوگل بخصوص موتور جستجو و نقشه گوگل مپ توسط کاربران اینترنی دلیلی بر این موضوع است که حضور و نمایش اطلاعات کسب و کارها در گوگل امری بسیار مهم و حیاتی است.

  تور مجازی گوگل استریت

  کاربرد تور مجازی گوگل

  امروزه ثبت اطلاعات  کسب و کارها در گوگل مپ بهمراه تور مجازی گوگل بهترین ابزارهای کارآمدی هستند که باعث بیشتر دیده شدن،اعتماد و فروش بیشتر کسب و کارها خواهد شد و د رکنار آن تور مجازی گوگل یکی از امکانات بی نظیر سرویس گوگل مپ برای نمایش و بازدید مجازی 3 بعدی کاربران، از مکان ها و محیط کسب و کارهاست.

  کسب و کار ها می توانند از این فرصت و نو آوری  استفاده کنند و با ثبت اطلاعات و تور مجازی برای  کسب و کار خود در گوگل و نمایش آن در جستجوی کاربران باعث افزایش حضور آنلاین و جذب مخاطبین بیشتر شوند.باید بگوییم امروزه یکی از رقابت های پرارزش در بین کسب و کارها همین موضوع می باشد یعنی کسب و کارهایی که اطلاعاتشان در جستجوی گوگل بهمراه تصاویر و تور مجازی ،به کاربران نمایش داده می شوند چندین برابر نسبت  به دیگر کسب و کارها، مشتریان بیشتری با آنها ارتباط برقرار می کنند و سهم فروش بسیار بالاتری دارند!

  فرض کنید صاحب یک رستوران بسیار باکیفیت هستید و کاربری در شهر یا منطقه شما عبارت رستوران برای غذا خوردن را جستجو می کند .چه اتفاقی می افتد ؟اگر اطلاعات رستوران شما در گوگل جایگاهی داشته باشد کاربر مشخصات و اطلاعات رستوران شما را می بیند و  در صورت تمایل به آنجا مراجعه می کند و تبدیل به مشتری خواهد شد و اگر اطلاعات کسب و کار شما در گوگل ثبت نشده باشد هیچ شانسی در این مورد نخواهید یافت و دیده نمی شوید حتی اگر از رقبایتان بسیار بهتر و باکیفیت تر باشید !

  این یک مثال کوچک بود .پس در نظر بگیرید روزانه چندین هزار جستجوی هدفمند در موضوع اطلاع یافتن از کسب و کارها توسط مردم و کاربران در گوگل انجام می شود و کسب و کارها تمامی تلاششان بر این است که بتوانند اطلاعات کسب و کارهایشان به بهترین شکل ممکن در گوگل دیده شود.

  تور مجازی گوگل

  مزایای تور مجازی گوگل

  مزایای تور مجازی گوگل

  مشاهده تور مجازی گوگل

  با کلیک بر روی تصویر زیر می توانید نمونه تور مجازی گوگل را برای فروشگاه پت خرید در تهران را مشاهده نمائید.

  نتیجه خدمات ما

  خدمات تور مجازی گوگل 360 نما

  (1) ابتدا برای انتشار و نمایش تور مجازی ،در صورتی که  از قبل موقعیت مکانی یا اطلاعات کسب و کار شما بر روی نقشه گوگل مپ ثبت نشده باشد ،موقعیت مکانی آن را در نقشه گوگل مپ بصورت دقیق بهمراه مشخصات مهم کسب و کار شما را شامل (تصاویر،آدرس،شماره تماس،ساعات کاری،سایت،اینستاگرام) را در سرویس بیزینس اینفو گوگل بطور رایگان ثبت می شود.

  (2) سپس برای عکاسی به کسب و کار  شما مراجعه می شود و با دوربین های گوگل استریت ویو ساپورت و تجهیزات مورد تائید شرکت گوگل، تصاویر بسیار باکیفیت 360 درجه پانورماتیک از محیط آن تهیه می شود .سپس خروجی تصاویر  کسب وکار شما بهمراه پردازش ،به صورت تور مجازی گوگل بسیار جذاب و فوق العاده  (که قابلیت نمایش 360 درجه بهمراه حرکت در تصاویر ) بر روی نقشه گوگل مپ آپلود خواهد شد.

  ساخت تور مجازی گوگل

  هزینه تور مجازی گوگل

  هزینه شامل عکاسی 360 درجه گوگل توسط عکاس مورد اعتماد شرکت گوگل از استودیو 360 نما، با دوربین dslr ، لنز مخصوص و پایه و تجهیزات مورد تائید شرکت گوگل ،بهمراه پردازش ،ساخت و انتشار تور مجازی گوگل بر روی نقشه گوگل مپ، براساس تعداد پوینت،کیفیت و شرایط  محاسبه می شود.[برای سفارش تور مجازی با تعداد پوینت های بالا ،شرکت های تبلیغاتی و  همکار تخفیفات لحاظ می گردد و برای مکان های خیریه بصورت رایگان انجام می شود]

  منظور از تعداد پوینت در محاسبه هزینه و قیمت تور مجازی ، تعداد فضاهایی است از یک مکان عکسبرداری 360 درجه گوگل می شود.تعداد پوینت های تور مجازی بستگی به متراژ فضا،نظر مشتری و عکاس دارد.حداقل تعداد پوینت برای ساخت تور مجازی استاندارد و  سفارش 2 پوینت می باشد.

  تور مجازی گوگل چگونه ساخته و منتشر می شود ؟

  برای ساخت و تولید تور مجازی گوگل، ابتدا باید از مکان متناسب با استانداردها و قوانین اعلام شده گوگل،عکاسی 360 درجه گوگل انجام داد.در ابتدا آشنایی با قواعد عکاسی و تجربه لازم در عکاسی 360 درجه از اهمیت بالایی قرار دارد .همچنین برای عکاسی 360 درجه باید از تجهیزات مخصوص عکسبرداری استاندارد گوگل برای تولید تور مجازی گوگل استفاده کرد.لیست این تجهیزات در سایت رسمی گوگل آمده است.

  برای افراد و اشخاص عادی عکاسی 360 درجه  دشوار است زیرا در ابتدا باید هزینه زیادی برای خرید و تجهیزات عکاسی 360 درجه ،مورد تائید گوگل باید پرداخت کنند و حتی در صورتی که لوزام مرتبط را تهیه نمایند و با دانش مرتبط عکاسی 360 درجه را انجام دهد گوگل برای تائید و  انتشار تصاویر آنها قوانین سخت گیرانه ای  دارد .

  بهمین علت برای عکاسی 360 درجه و اجرای تور مجازی گوگل ،شرکت گوگل افرادی دوره دیده و متخصص با نام و نشان عکاسان مورد اعتماد گوگل را معرفی می کند که براساس معیارها ،تائید هویت شدند و علاوه بر مشارکت در توسعه پروژه گوگل استریت ویو،دارای تجهیزات استاندارد و اختصاصی عکاسی و تور مجازی گوگل می باشند و تصاویر 360 و تورهای مجازی ساخته شده توسط آنها استاندارد لازم را برای انتشار را دارد به همین علت گوگل تصاویر عکاسان مورد اعتماد گوگل را مستقیماً تائید و بسرعت منتشر می کند.لیست عکاسان مورد اعتماد گوگل در دنیا براساس کشور،منطقه ایالت در سایت رسمی گوگل قابل دسترسی است. [ لینک عکاسان مورد اعتماد شرکت گوگل ]

  تجهیزات استاندارد و مورد قبول شرکت گوگل

  شرکت گوگل برای عکاسی 360 درجه و ساخت تور مجازی گوگل باکیفیت بوسیله دوربین های dslr توسط عکاسان مورد اعتماد خود تجهیزات زیر را پیشنهاد می دهد .

  شرایط عکاسی 360 درجه گوگل

  تور مجازی گوگل در کجا نمایش داده می شود؟

  تور مجازی گوگل در جستجوی  کاربران گوگل در بخش گوگل بیزینس اینفو  و نقشه گوگل مپ قابل مشاهده است . می توان تور مجازی گوگل را با لینک اختصاصی بصورت آی فریم سایت یا امبدد در فیس بوک نمایش داد.همچنین با درج لینک اختصاصی تور مجازی در پیامک و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی همانند تلگرام و اینستاگرام  می توانید با تشویق کاربران به مشاهده اطلاعات و تور مجازی کسب و کار خود تبلیغات هدفمند داشته باشید.تور مجازی گوگل محدودیت نمایش در موبایل،تبلت،کامپیوتر ندارد و از طریق اینترنت در هرجای دنیا قابل دسترسی است.

  مزایای تور مجازی گوگل در قبال تور های مجازی عادی

  تاثیر تور مجازی گوگل مپ در سئو

  امروزه داشتن یک وب سایت برای حضور و معرفی خدمات و محصولات کسب و کارها بصورت آنلاین یک مورد ضروری بشمار می رود و حضور و نمایش آن در جستجوی کاربران در موتور جستجوی گوگل بسیار در امر تبلیغات و افزایش مشتریان موثر است.اولویت نمایش و امتیاز نمایش وب سایت کسب و کارها براساس قواعد و پارامترهای سئو گوگل سنجیده می شود.براساس نتایج  بدست آمده ساخت تور مجازی گوگل ،امتیاز سئو وب سایت های کسب و کارها را با بالابردن اعتبار برند در گوگل  و افزایش بازدید  و نرخ کلیک ارتقا می دهد.تور مجازی گوگل برای کسب ترافیک برای وب سایت کسب و کارها و افزایش امتیاز سئو و بهینه سازی از طرف گوگل بشدت توصیه می شود.

  سفارش تور مجازی گوگل

  عکاسی 360 درجه  بهمراه ساخت تور مجازی گوگل  در استودیو  360 نما ،توسط توسط عکاس مورد اعتماد گوگل ،دوربین  و تجهیزات مخصوص پیشرفته ،طبق استاندارهای جهانی و مورد تائید گوگل باکیفیت و دقت بالا انجام می شود.

  در صورتی که تمایل دارید عکاسی و تور مجازی گوگل خود را توسط عکاس مورد اعتماد و تائید گوگل با تجهیزات مخصوص عکسبرداری 360 درجه و نرم افزارهای مورد تائید شرکت گوگل انجام دهید و اطلاعات، تصاویر و تور مجازی شما بسرعت در گوگل منتشر شود برای مشاوره و یا سفارش  با  کارشناسان ما تماس بگیرید.

  اسکرول به بالا