فیلمبرداری 360 درجه

ویدئو 360 درجه چیست ؟

آیا تا بحال در حال تماشا فیلم آرزو داشتید حس حضور واقعی را در آن تجربه کنید یا در هر سکانس آن 360 درجه بچرخید و از هر زاویه ای دلخواه آن را ببینید؟ تکنولوژی ویدئوی 360 درجه آرزوی شما را برآورده می کند! بطور خلاصه فیلم های 360 درجه  ویدئو های هستند که شما را در جایگاه کارگردان آن قرار می دهد و می توانید در هر مسیری که انتخاب کنید نگاه کنید!در فیلم های 360 درجه ،برخلاف فیلم های سنتی دید شما به یک قاب ثابت محدود نمی شود  و منظره ای دیدی بصورت 360 به شما به نمایش می گذارد .

فیلم های 360 درجه در همه جهات ضبط می شوند و به شما یک نمای 360 درجه ای کامل را می دهد.وقتی در حال مشاهده فیلم 360 درجه هستید،می توانیدجهت دید خود را برای کشف صحنه به دلخواه انتخاب کنید!بیننده بصورت زنده در فیلم می تواند با چرخش اشاره گر بالا،پایین،جلو و پشت صجنه را بصورت 360 درجه از دیدگاه خود مشاهده کند!این بی نظیر است !

ویدئوهای 360 درجه چگونه ضبط می شوند؟

فیلم های 360 درجه توسط دوربین های چندگانه یا دوربین های اختصاصی با لنزهای بسیار دید گسترده همانند فیش آی با قابلیت خروجی فیلم های همه جانبه یا کروی 360 درجه ضبط میشوند.

چگونه می توان ویدئو 360 درجه را مشاهده کرد ؟

ویدئوها و فیلم های 360 درجه را می توان در رایانه شخصی و ویندوز یا مک بصورت آفلاین با در اپلیکیشن های اندروید یا ios با پلیرهای مخصوص پخش فیلم های  360 درجه ای مشاهده نمود . بصورت آنلاین قابلیت آپلود و پخش فیلم های 360 درجه در سایت های بزرگ همچون http://youtube.com ، http://www.facebook.com و آپارات وجود دارد.در گوشی های هوشمند وجود سنسورهای داخلی ژیروسکوپ ،در هنگام پخش فیلم می توانید با چرخندان گوشی همراه جهت دید دلخواه خود را در فیلم انتخاب کنید شبیه واقعیت مجازی!از این فناوری  در هدست های vr یا واقعیت مجازی گوگل و سامسونگ استفاده می شود.

ضبط و ساخت ویدئوهای 360 درجه 4k توسط 360 نما :

ما در 360 نما می توانیم توسط دوربین های 360 درجه از مکان و یا موضوع مورد نظر شما،فیلم 360 درجه ضبط و تهیه نمائیم. ویدئوهای 360 درجه با توجه نوع پروژه قابلیت تدوین و ویرایش و یا سفارشی سازی هستند و پس از تائید با بالاترین کیفیت به مشتری تحویل داده می شود.

نمونه ویدئو و فیلم های 360 درجه ای :

Scroll to Top
اسکرول به بالا