درج کاتالوگ و بروشور در تور مجازی

درج کاتالوگ و بروشور در تور مجازی یکی از امکانات بسیار مهم و کاربردی برای مشاهده یا دانلود کاربران می باشد.شما می توانید در تور مجازی فایل کاتالوگ یا بروشور محصولات یا خدمات را بصورت فایل با محتوای متنی با فرمت word،pdf… برای کاربران در کنار بازدید مجازی و آنلاین آنها برای مشاهده و دانلود قرار دهید.

کاربران تورهای مجازی هنگام بازدید آنلاین،می توانند کاتالوگ یا بروشور دیجیتالی محصولات یا سرویس های شما را بطور مستقیم با کلیک کردن روی آیکن های شاخص آن مشاهده یا دانلود کنند.

درج کاتالوگ و بروشور در تور مجازی

 

این قابلیت و امکان برای تمامی موضوعات تور مجازی بسیار با اهمیت و کاربردی است.بطور مثال در تور مجازی یک فروشگاه  یا شوروم می توان فایل محصولات را بصورت دسته بندی شده در قالب کاتالوگ دیجیتالی برای کاربران تور مجازی قرار داد یا در تور مجازی یک غرفه نمایشگاهی می توان همین مورد را بصورت بسیار کاربردی استفاده نمود.درج دسته بندی محصولات،قیمت ها ،تصاویر تبلیغی،…. و بطور کلی هر محتوای مناسب و هدفمندی را می توان در کاتالوگ و بروشورهای دیجیتالی لحاظ کرد.

استفاده از طراحی منحصربفرد،متن روان و قابل فهم،گرافیک و تصاویر باکیفیت و جذاب نیز در کاتالوگ های دیجیتال تجربه کاربری را در تور مجازی بالا می برد.همچین می توان از فایل های ویدئویی نیز به عنوان تبلیغ یا اطلاع رسانی در کاتالوگ های دیجیتالی در تور مجازی استفاده نمود.

امکان کاتالوگ یا بروشورهای دیجیتالی پویا در تورهای مجازی

یکی از امکانات جدید استودیو 360 نما در تورهای مجازی چند رسانه ای درج کاتالوگ و بروشورهای دیجیتالی بصورت پویا و داینامیک است.یعنی در هر زمان صاحبین تورهای مجازی می توانند توسط وب سرویس اختصاصی محتوا یا کاتالوگ مندرج در تور مجازی خود را تغییر یا آپدیت و بروزرسانی کنند و محتوای کاتالوگ ها محدود زمان ساخت تور مجازی نخواهند بود و این یک مزیت بزرگ بشمار می آید.

اسکرول به بالا