تور مجازی در دوران کرونا ویروس

ساخت تور مجازی در دوران کرونا

ساخت تور مجازی در دوران کرونا چرا مهم است ؟ این سوالی است که باید در پایان این مقاله بتوانیم به آن پاسخ دهیم و به آثار جهانی ناشی از ویروس کرونا در کسب و کارها و صنعت گردشگری بپردازیم. همه ی ما می دانیم که کرونا یک ویروس جهانی با شیوع بالا است که افراد زیادی را درگیر خود کرده است. به علت انتقال بالای آن از راه تنفس، پس به ناچار باید رفت و آمد ها را به شدت کاهش داد.

کاهش رفت و آمد یعنی دیگر نمی توانیم به راحتی خرید کنیم به بازار بریم یا به مسافرت . پس به اجبار  باید در قرنطینه باشیم. پس باید به سراغ دنیای دیجیتال برویم و از آن برای رونق کسب و کار خود استفاده کنیم. راه کاری که دنیای دیجیتال در اختیار ما قرار می دهد، استفاده از تور مجازی در دوران کرونا است.

باید توجه داشت کاهش رفت و آمد خیلی از مشاغل را دچار آسیب کرده است. مهم ترین آسیب آن به صنعت گردشگری بوده است. علاوه بر صنعت گردشگری خیلی از کسب و کارها نیز دچار اختلال شده است. کرونا رکود شدیدی را در دنیا ایجاد کرده است. که لزوم مقابله با آن ایجاد راهکارهای جدید و استفاده از تکنولوژی های حال حاضر از جمله تور مجازی است.

ساخت تور در دوران ویروس کرونا

تور مجازی گردشگری برای مقابله با قرنطینه کرونا

برای زنده نگه داشتن صنعت گردشگری و جبران خسارت وارده به این صنعت، ایجاد تور مجازی گردشگری برای مقابله با قرنطینه کرونا یک راه حل مناسب است. خیلی از کشورهای دنیا از جمله ژاپن و آلمان از این تکنولوژی نهایت استفاده را برده اند و به وسیله ی آن به معرفی مکان های توریستی خود پرداخته اند.

امروزه به لطف پیشرفت علم و فناوری می توان تور مجازی تدارک دید که امکان بازدید مجازی را برای علاقمندان فراهم کند. ما تجربه زیارت مجازی را هم قبلا دیده بودیم و استقبال خوبی از آن شده بود. به دلیل فراهم نبودن امکان مسافرت همه ی علاقه مندان به مراسم دینی و گاهی هزینه زیاد استفاده از این تکنولوژی کار ما را راحت کرد.

فواید تور مجازی برای کسب و کارها در دوران کرونا

اگر به کرونا به دید یک فرصت نگاه کنیم، می توانیم با ایجاد تور مجازی برای کسب و کارها قرنطینه کرونا را بشکنیم و به مشتریان اجازه بدهیم در دوران قرنطینه از خانه خود توسط اینترنت از فضای فروشگاهی یا کسب و کار ما بازدید آنلاین داشته باشند در نتیجه حس اعتماد مشتریان بالاتر خواهد رفت و سهم بیشتری را در فروش خدمات و محصولات خواهیم داشت .تور مجازی این امکان را به مشتریان می دهد که بصورت 360 درجه در تمامی فضای فروشگاه و کسب و کار شما بچرخند و با خدمات شما آشنا شوند .با قرار دادن لینک تور مجازی در آدرس سایت یا اینستاگرام کسب و کارتان می توانید مخاطبان بیشتری را مورد هدف قرار دهید و مشتریانتان را زیاد کنید.

برای ایجاد تورهای مجازی  برای کسب و کار خود در دوران کرونا چه کنیم؟

برای ساخت تور مجازی برای کسب و کار خود می توانید از ما کمک و راهنمایی بگیرید تا یک تور مجازی باکیفیت را برای کسب و کار شما که در این دوران قرنطینه کورنا بسیار پرکاربرد است راه اندازی کنیم.امیدواریم هرچه زودتر این ویروس منحوس از تمامی کشورهای جهان پاک شود و سلامتی برای عموم فراهم شود.

اسکرول به بالا