تور مجازی برج پیزا ایتالیا

تور مجازی برج پیزا

برج پیزا در شهر بندری پیزا ایتالیا، یکی از پربازدیدترین شهرهای اروپایی، واقع شده است. این شهر بندری در منطقه توسکانی، منطقه‌ای در غرب ایتالیا قرار دارد. این برج در کنار کلیسای جامع پیزا، در میدان معجزه ساخته شده است. برج پیزا آخرین بنای ساخته‌شده در مجموعه تاریخی معجزه محسوب می‌شود که این میدان را غنی کرده است.

در واقع دلیل اصلی شهرت شهر پیزا، وجود برج کج پیزا در آن است. این برج به‌عنوان برج ناقوس در مجموعه پیزا قرار گرفته و به‌دلیل انحرافی که دارد، توجه علاقه‌مندان را به خود جلب کرده است. علاوه بر آن موزه‌ها، کاخ‌ها و کلیسای متنوع دیگر به شهرت این شهر افزوده‌اند.

جاذبه اصلی شهر پیزا در ایتالیا «میدان معجزه» (Piazza dei Miracoli) است که برج شگفت‌انگیز پیزا در آن قرار دارد. برج پیزا یا برج کج یکی از برجسته‌ترین بناهای معماری اروپا و مربوط قرون‌وسطا است که هیچگاه برای دفاع از شهر مورد استفاده قرار نگرفت.

این برج به‌عنوان برج ناقوس مجموعه مذهبی میدان معجزه عمل می‌کند و هفت ناقوس دارد که هرکدام نماد یک نت موسیقی هستند. این ناقوس‌ها در زمان خود نقش مهمی در زمان‌سنجی ایفا کردند.

برج پیزا در سراسر جهان به‌دلیل معماری زیبا و زاویه‌ای متفاوت که با سطح زمین، شناخته می‌شود و به همین دلیل یکی از پربازدیدترین مکان‌ها تبدیل شده است. گرچه بالا رفتن از پله‌های برج پیزا ممکن کمی دشوار به‌نظر می‌رسد، صعود به بالای آن یک تجربه منحصر به‌فرد محسوب می‌شود و منظره بسیار زیبایی از شهر را به نمایش می‌گذارد.

برای مشاهده تور مجازی برج ایفل موس یا اشاره گر خود را در جهت دلخواه بچرخانید

Courtesy of www.AirPano.ru
Scroll to Top
اسکرول به بالا