تور مجازی دبی

تور مجازی دبی

دبی شهری جذاب و با فرهنگ های مختلف است که قطعاً لیاقت چیز هایی بیشتر از یک مقصد توقف برای مسافران را دارد، دبی پر از مکان هایی است که ورود به آنها آزاد و رایگان است. اما قدم ‌زدن ‌در آنها می‌ تواند واقعاً خیره کننده باشد، گذراندن ساعاتی از روز در مراکز خرید دبی پیشنهادی کاملاً وسوسه برانگیز خواهد بود. هوموس بخورید، فراموش نکنید که تجربه طعم متفاوت و خاص هوموس در دبی واقعاً ضروری است. دبی نه تنها به خاطر جاذبه های دیدنی فوق العاده مانند برج خلیفه که بلند ترین ساختمان جهان است، مشهور شده، بلکه وجود جاذبه های گردشگری فوق العاده ایده‌آل در این شهر باعث متفاوت شدن رتبه گردشگری دبی در بین سایر کشور های امارات متحده عربی شده است.

با گشت و گذار در محله الفاهیدی می توانید دبی قدیم را کشف کنید، در فرصت کوتاهی پس از اقامت در دبی به این نتیجه می رسید که این شهر فراتر از شهری با روکش پر از زرق و برق است. مرکزی ترین مکان و در عین حال شلوغ ترین مکان در اطراف مرکز خرید دبی قرار دارد که برج خلیفه نیز در همان مکان واقع شده است. در بیشتر قسمت های نوار ساحلی جمیرا استراحتگاه های ساحلی، مغازه ها و رستوران هایی وجود دارد که می ‌تواند نیاز مسافران را برطرف نماید. درست مثل هر شهر بزرگ و توریستی دیگری در جهان ترافیک یکی از اصلی ترین ویژگی های دبی به شمار می آید، هفته کاری در دبی از روز یکشنبه شروع و تا روز پنج شنبه ادامه دارد، جمعه و شنبه به عنوان روزهای آخر هفته و تعطیلات در این شهر محسوب می‌ شوند. در آخر هفته میزان ترافیک دبی بسیار کمتر از سایر روزهای هفته خواهد بود، پس از رفتن به دبی با حدوداً یک ساعت رانندگی می توانید سفر یک روزه به ابوظبی را هم تجربه کنید.

بسیاری از جاذبه ‌های محبوب ساکنین ابوظبی از جمله مسجد جامع شیخ زاید، جزیره یاس و کاخ امارات می ‌تواند مملو از دیدنی ها و جذابیت های متفاوت برای شما باشد. لوکس بودن، فراهم بودن امکانات و تکنولوژی های پیشرفته و جذابیت سه رکن اصلی معرفی دبی به شمار می رود، شهرت جهانی دبی به عنوان یک مرکز تجاری و بین المللی و در عین حال یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان ناشی از وجود امکانات فوق العاده پیشرفته و جذابیت هایی است که گردشگران را مجذوب این شهر می کند. فقط در دبی شاهد بزرگترین سازه مستقل جهان یعنی برج خلیفه با چشم اندازی منحصر به فرد خواهید بود.
این کشور به عنوان یک کشور پیشرفته وزیبا دارای بهترین مکان ها برای سرگرمی و همینطور بهترین هتل ها برای اقامت در گردشگران می باشد، به طوری که می توانید به یادماندنی ترین سفر خود را در دبی تجربه کنید. اما برای آن دسته از افرادی که نمی‌خواهند هزینه زیادی کنند، سفر در فصول تابستان به کشور دبی فرصتی متفاوت و در عین حال فوق العاده خواهد بود.

برای مشاهده تور مجازی دبی موس یا اشاره گر خود را در جهت دلخواه بچرخانید

Courtesy of www.AirPano.ru
Scroll to Top
اسکرول به بالا