تور مجازی شیلی

تور مجازی شیلی

شیلی کشوری واقع در آمریکای جنوبی است و پایتخت آن سانتیاگو می باشد.شیلی دارای خط ساحلی بیش از ۴۳۰۰ کیلومتر است.شیلی دارای جاذبه های بی نظیری است و مناطق طبیعی و زیبایی دارد

مناطق دیدنی شیلی

 

پارک ملی تورس دل پیین

یکی از زیباترین مناطق طبیعی شیلی و مقصد سفر های محبوب ، پارک ملی تورس دل پین است. در ۱۰۰ کیلومتری شمال شهر پورتو ناتالز در جنوب پاتاگونیا واقع شده است، این ناحیه خیره کننده شامل کوه ها، یخچال ها و دریاچه ها و رودخانه های بی شماری است.

جزیره ایستر

یکی از جزایر جدا بر روی زمین جزیره ایستر می باشد که در جنوب شرقی اقیانوس آرام قرار دارد و از جاهای دیدنی شیلی است. این جزیره به خاطر ۸۸۷ مجسمه یادبود به نام موآوی یا موآی که قرن ها پیش ساخته شده اند شناخته شده می باشد. جای تعجب نیست که موآوی به طور علنی جاذبه های توریستی دیگر جزیره را تحت الشعاع قرار داده است. جزیره ایستر دارای غواصی ، موج سواری و همچنین دو دهانه آتشفشان و چند ساحل شنی می باشد.

الپارایسو دلبر اقیانوس

در منطقه مرکزی شیلی در شیبی مشرف به اقیانوس آرام شهر ساحلی زیبای والپارایسو قرار دارد. والپارایسو شهری ساحلی با خانه های رنگی و کوچه های سنگ فرش که آنقدر زیباست که در فهرست اماکن محافظت شده یونسکو قرار دارد و لقب برازنده دلبر اقیانوس را از آن خود کرده است. خانه پابلو نرودا شاعر پرآوازه شیلی در این شهر قرار دارد.

خانه این شاعر شهیر نمایان گر کامل شخصیت اوست، مردی تنیده در فرهنگ و آداب و رسوم کهن شیلی همراه با چاشنی غیر قابل پیش بینی بودن و کمی وسواس داشتن.

غارهای مرمرین

در مرز شیلی و آرژانتین از آب شدن برف کوه های آند دریاچه زیبایی پدید آمده که “کررا” نامیده می شود. این دریاچه زیبا با طبیعت ناب اطراف خود یکی از جاهای دیدنی شیلی است. مکان مناسبی برای قایق سواری و گشت وگذار در اطراف دریاچه، اما آنچه کررا را بر سر زبان ها انداخته است وجود مجموعه غارهای کوچک و متصل به هم مرمرینی است که در وسط دریاچه جا خوش کرده اند. غاری از مرمر سفید که انعکاس رنگ دریاچه هاله ای آبی به آن بخشیده است.

برخورد پی در پی امواج دریاچه به دیواره های غار سطح آن را صاف و صیقلی کرده و رنگ آبی غار هم جلوه ای بی نظیر و خیره کننده به آن بخشیده است. برای بازدید از این جاذبه طبیعی بی نهایت زیبا باید قایق سوای کنید و به دیدن غار بروید.

سانتیاگو

شهر بزرگ سانتیاگو پایتخت کشور شیلی است و از جاهای دیدنی شیلی است. این شهر زیبا پر از موزه ها، گالری ها، سالن های تئاتر و اپرا به همراه هتل ها و رستوران های متعدد با انواع غذاهای لذیذ و دلچسب است.

سانتیاگو بلندترین آسمان خراش آمریکای جنوبی، تره سانتیاگو، را در خود جای داده است. کلیسای جامع سانتیاگو هم با درب های چوبی و معماری داخل کلیسا، که از زلزله های ویرانگر جان سالم به در برده است و از دویست و شصت سال پیش همچنان دست نخورده باقی مانده است نیز از جاذبه های این شهر است. این شهر مدرن پر از نماد های کشور شیلی است و گشت و گذار در آن قطعا برای شما دلچسب خواهد بود.

برای مشاهده تور مجازی شیلی موس یا اشاره گر خود را در جهت دلخواه بچرخانید

Courtesy of www.AirPano.ru
اسکرول به بالا